header1
width=33
اخبار سایت
دیدار مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی بافق با رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) در هفته احسان و نیکوکاری
 دیدار مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی بافق با رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) در هفته احسان و نیکوکاری


با هدف تبریک هفته احسان و نیکوکاری، رئیس و مدیران دانشگاه آزاد اسلامی بافق با رئیس کمیته امداد شهرستان بافق دیدار و گفتگو کردند.

همزمان با آغاز هفته احسان و نیکوکاری رئیس و مدیران دانشگاه آزاد اسلامی بافق به دیدار مسئولین کمیته امداد حضرت امام (ره) شهرستان بافق رفتند.
در این دیدار که با حضور دکتر عباس فتاحی بافقی ،دکتر علیرضا فرجامی و مدیران دانشگاه آزاد اسلامی بافق در دفتر سید رضا هاشم پور رئیس کمیته امداد بافق انجام شد ،رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بافق با تبریک هفته احسان و نیکوکاری به خانواده بزرگ کمیته امداد از ایجاد این نهاد مردمی بعنوان نقطه عطف نظام اسلامی در رسیدگی به نیازمندان و دستگیری از محرومین یاد کرد.

فتاحی بافقی ضمن اعلام آمادگی دانشگاه آزاد اسلامی بافق برای ورود به بحث های غیرشهریه ای و درآمدی بر مساعدت به دانشجویان محروم تاکید کرد و افزود: زمینه همکاری و فعالیت های خیری در دانشگاه آزاد اسلامی بافق بوجود آمده و آمادگی آن وجود دارد تا در اجرای برنامه های فرهنگی و علمی مشارکت نماید.
دکتر فتاحی فعالیت در کمیته امداد حضرت امام (ره) و یاری رساندن به محرومین و نیازمندان را علاوه بر پاداش دنیوی آن دارای ارزش و اجر معنوی ذکر کرد که کارکنان این نهاد مقدس برای آخرت خود نیز پاداش و اجر معنوی ذخیره میکنند.
در این دیدار سید رضا هاشم پور رئیس کمیته امداد حضرت امام در شهرستان بافق با ارائه گزارشی رضایت نیازمندان و محرومین را در گرو همکاری و مساعدت بیشتر خیرین دانست و افزود: خوشبختانه در شهرستان بافق با همت و تلاش مسئولین و مردم نیکوکار دغدغه نیازمندان به حداقل رسیده است.
وی تامین اعتبار برای ملزومات زندگی و تعمیر و ساخت منزل و سرپناه محرومین و نیازمندان را از  اولویت های مهم کمیته امداد برشمرد و افزود: اعطای تسهیلات کم بازده و تلاش برای خودکفایی و ایجاد اشتغال پایدار از برنامه های اصلی کمیته امداد برای رسیدگی به امور محرومین و رفع نیاز نیازمندان می باشد.
گفتنی در شهرستان بافق هفت نفر دانشجو در مقاطع مختلف دانشگاهی تحت حمایت کمیته امداد می باشند.
خبر
14:02 35
1397/12/14
.
.
نمايي از دانشگاه
.
Copyright @ 2010. bafgh-iau.ac.ir. All rights reserved.RSSemail