header1
width=33
اخبار سایت
ایجاد تردید در جامعه از مهمترین ترفند های دشمن است / محفل بزرگداشت شهدا،مجلس بیعت با رهبری است
ایجاد تردید در جامعه از مهمترین ترفند های دشمن است / محفل بزرگداشت شهدا،مجلس بیعت با رهبری است
دبیر مجمع مبلغین تهران:

ایجاد تردید در جامعه از مهمترین ترفند های دشمن است / محفل بزرگداشت شهدا،مجلس بیعت با رهبری است

حجت الاسلام و المسلمین ادیب یزدی در یادواره شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی و شهدای دانشجو شهرستان بافق، ایجاد تردید در جامعه را از مهمترین ترفندهای دشمن عنوان کرد و افزود: نگذارید دشمن شما را به شک بیندازد و پیام های آنان شما را دچار ترس کند،چرا که معلم ما امام امت است و با علم زیاد خود هدایتگر ما خواهد بود.

 چهاردهمین یادواره شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی و شهدای دانشجو شهرستان بافق با حضور امام جمعه بافق،بخشدار بخش مرکزی،رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی،رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافق،رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، سرپرست شرکت سنگ آهن مرکزی بافق، رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان،جانشین فرمانده بسیج سپاه ناحیه و جمعی دیگر از مسئولان در محل مسجد ولیعصر (عج) دانشگاه آزاد برگزار شد.

در ابتدا آیاتی از کلام الله مجید توسط محمد جواد رایگان قاری قرآن تلاوت شد و سپس دکلمه خوانی میرحسین یاراحمدی و اجرای گروه سرود جامعه معلولین و گروه رهروان ولایت انجام گرفت.

 حجت الاسلام والمسلمین مرتضی ادیب یزدی دبیر مجمع مبلغین تهران سخنران این مراسم معروفترین صفات حضرت علی(ع) را مدح ایشان دانست و گفت: در ارتباط بین قرآن و حضرت علی(ع)،همانطور که کسی نتوانست یک آیه مانند قرآن بیاورد، کسی چون امیر المومنین نیز نخواهد آمد.

وی با بیان اینکه قرآن در موارد متعدد از امیرمومنان یاد کرده است،افزود: برجسته ترین فرد قرآنی علی (ع) است.

حجت الاسلام ادیب یزدی تصریح کرد: قرآن شناسنامه مولا علی (ع) است.  قرآن لفظ است وعلی منفوظ، قرآن جسم است وعلی روح، قرآن طرح و امیرمومنان اجرا است.

وی تاکید کرد: بعد از رسول خدا(ع) هیچ کس مانند علی(ع) به قرآن نزدیک نیست.

دبیر مجمع مبلغین تهران با تاکید بر اینکه از قرآن و ولایت فاصله نگیرید، یادآور شد: سختی ها می گذرد و دوران آسایش خواهد رسید.

وی با اشاره به ارزش و اهمیت برگزاری مجالس شهدا گفت: محفل بزرگداشت شهدا،مجلس بیعت با رهبری است.

ادیب یزدی ایجاد تردید در جامعه را از مهمترین ترفندهای دشمن عنوان کرد و افزود: نگذارید دشمن شما را به شک بیندازد و پیام های آنان شما را دچار ترس کند،چرا که معلم ما امام امت است و با علم زیاد خود هدایتگر ما خواهد بود.

وی یکی از محکمترین مستندات حقانیت را شهدای گمنام  دانست و اظهار کرد: امام خمینی(ره) فرمودند: (( گمنام ترین سرباز حضرت علی(ع) است.)) چرا که بعد از شهادت مرقدش گمنام بود و حضرت زهرا(س) نیز شهیده گمنام است.

دبیر مجمع مبلغین تهران شهدا را گره گشای مشکلات دانست که روح مطهرشان شاهد بر ما می باشد و دعایشان مستجاب خواهد شد.

وی با اشاره به تلاش دشمن برای کمرنگ کردن فرهنگ شهادت و ایثار افزود: اکنون دشمن سپاه پاسداران که بر ساختار دین است را تروریست جلوه می دهد. کار ترامپ نشانه ی حماقت وی بود و منجر شد تا مردم اخلاص سپاه را بفهمند.

حجت الاسلام ادیب یزدی خاطر نشان کرد: به برکت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی  بساط داعش از سوریه جمع شد.

در پایان این مراسم محسن محمدی پناه مداح اهل بیت(ع) در رثای شهیدان و اهل بیت (ع) مدیحه سرایی کرد.
خبر
12:09 105
1398/02/08
.
.
ازدواج
.
Copyright @ 2010. bafgh-iau.ac.ir. All rights reserved.RSSemail