header1
width=33
اخبار سایت
برگزاری دوره‌های آموزشی و بازآموزی در دانشگاه آزاد اسلامی بافق
برگزاری دوره‌های آموزشی و بازآموزی در دانشگاه آزاد اسلامی بافق

دوره‌های آموزشی و بازآموزی کارکنان و کارشناسان ادارات مختلف در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافق برگزار می‌شود.

 
مرکز اداری و دفتر همکاری‌های متقابل مؤسسه آموزش عالی آزاد مهریار در آیینی با حضور جمعی از اعضای هیئت علمی و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافق، جمعی از کارکنان شبکه بهداشت و درمان بافق، مدیر مؤسسه مهریار و مدیر داخلی بیمارستان حضرت ولیعصر(عج) بافق مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بافق در مراسم افتتاح این دفتر با بیان ضرورت آموزش سرمایه‌های انسانی و افزایش مهارت‌های فنی و شغلی کارکنان ادارات مختلف گفت: دانشگاه آزاد اسلامی بافق امکانی را فراهم کرده است تا مؤسسات آموزشی و تربیتی بتوانند در راستای اهداف مهارت‌آموزی و افزایش دانش فنی اقشار مختلف جامعه گام‌های بلندی را بردارند.

عباس فتاحی به برگزاری دوره‌های آموزشی و بازآموزی کارکنان و کارشناسان ادارات مختلف در واحد بافق اشاره کرد و افزود: مؤسسه آموزش عالی آزاد مهریار نیز علاوه بر آموزش دوره‌های مختلف فنی و مهارتی در رشته‌های گوناگون علوم انسانی، پزشکی و پرستاری فعالیت خواهد کرد.

اکرم محمدی رئیس مؤسسه آموزش عالی آزاد مهریار نیز با قدردانی از همکاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافق گفت: شرکت‌کنندگان در دوره‌های دندان‌سازی، کمک پرستاری، طب کار، داروخانه و رشته‌های فنی و تخصصی پس از فراگیری آموزش‌های لازم می‌توانند گواهینامه معتبر از دانشگاه آزاد اسلامی دریافت کنند.

خبر
08:45 82
1398/03/28
.
.
دانشكده فني و مهندسي 1
.
Copyright @ 2010. bafgh-iau.ac.ir. All rights reserved.RSSemail