header1
width=33
اخبار سایت
دانشجویان مطالبه گر نقش اساسی در بیداری و پیگیری خواست جامعه دارند
دانشجویان مطالبه گر نقش اساسی در بیداری و پیگیری خواست جامعه دارند
دکتر حسینی در جمع دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی بافق: دانشجویان مطالبه گر نقش اساسی در بیداری و پیگیری خواست جامعه دارند


دکتر سید محمد حسینی در مراسم گرامیداشت روز دانشجو که با حضور پرشور دانشجویان،اساتید و کارکنان دانشگاه در تالار آفرینش دانشگاه آزاد اسلامی بافق برگزار شد، با اشاره به نقش دانشجویان در بیداری و روشنگری جامعه گفت:  دانشجوی مطالبه گر نقش اساسی در پیگیری خواست جامعه دارد.


مراسم گرامیداشت "روز دانشجو" و تجلیل از دانشجویان ممتاز دانشگاه آزاد اسلامی بافق با حضور دکتر سید محمد حسینی وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی در سالن آفرینش این مرکز دانشگاهی برگزار شد.

دکتر حسینی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دانشجو در 16 آذر سال 1332 و روشنگری و از جان گذشتگی آنها در برابر نظام سلطه و استکبار جهانی آمریکا گفت: دانشجویان به عنوان قشر تیزبین و با نشاط جامعه که از جسارت و تهور دوره جوانی بهره می برند توانسته اند نقش موثری در جریانات اجتماعی و فرهنگی جامعه بر عهده گیرند.

وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی در دولت دهم با اشاره به نقش ذخایر نفتی و فروش آن برای تامین بخش عمده ای از بودجه کشور به برنامه ریزی دولت ها و حساسیت عمومی مردم نسبت به تهیه سوخت اشاره کرد و افزود: برای تغییر قیمت حامل های انرژی در دولت دهم از مدتها قبل بررسی و اطلاع رسانی لازم صورت پذیرفت تا آمادگی مردم در شهر و روستا با تامین بخشی از هزینه های افزایش قیمت جبران شود نه اینکه بدون اطلاع و نداشتن برنامه ریزی و تدبیر لازم باعث نگرانی و از دست رفتن آرامش جامعه  بشوند.

حسینی افزود: چنانچه قانون در تمام موارد بدون کم و کاست از سوی دولتها اجرا شود و مجلس نیز نقش نظارتی و تقنینی خود را بطور کمال و تمام به انجام رساند میتوان با تکیه بر توان نیروهای داخلی و رعایت اقتصاد مقاومتی از شرایط سخت تحریم رهایی یافت.

اجرای برنامه های متنوع و خوانش آهنگ های انقلابی توسط هنرمندان بافقی، تجلیل از دانشجویان ممتاز آموزشی؛ فرهنگی و پژوهشی و بازدید از کافه کتاب پژواک مستقر در دانشگاه از دیگر برنامه های گرامیداشت روز دانشجو بود.
خبر
15:11 235
1398/09/24
.
.
ازدواج
.
Copyright @ 2010. bafgh-iau.ac.ir. All rights reserved.RSSemail